Формат конференції

English version: The Conference Format

Philosophed 2014. Освіта: філософські контекcти ХХІ століття.

Конференція пройде у форматі відкритої платформи для обговорення та осмислення запропонованої теми з позицій різних галузей та напрямків філософії, а також інших дисциплін. В описі конференції запропоновано орієнтовні проблемні питання, які буде піднято. Однак, цей перелік не є вичерпним і ми запрошуємо учасників піднімати свої проблеми та презентувати оригінальні позиції для погляду на освіту. Основним завданням є спонукання та підтримка діалогу між молодими дослідниками, які працюють на “різних філософських мовах”.

Для втілення цього задуму, організаційним комітетом конференції буде забезпечено відповідні умови для забезпечення плідної та цікавої роботи конференції. Після завершення реєстрації, усі надісналі тези пройдуть рецензування на оригінальність та відповідність запропонованій темі. Розподіл на секції буде проведено з орієнтацією на актуалізовані у роботах учасників аспекти загальної теми.

Для забезпечення кращого розуміння та інтерактивності у роботі секцій, учасники мають підготувати електронні презентації у супровід своїм доповідям. Презентації мають бути виконані англійською мовою, для включення у роботу усіх учасників. (У випадку, якщо учасник потребує допомоги з перекладом ключових положень своїх тез на англійську, організаційний комітет береться допомогти. Для цього учаснику потрібно звернутись з відповідним запитом на електронну адресу конференції philosophed2014@gmail.com не пізніше, ніж за два тижні до її проведення). Тези мають бути написаними українською або англійською. Мова усної доповіді – на вибір учасника.

За результатами роботи конференції планується видання збірника тез. До збірника увійдуть лише ті роботи, які було представлено та захищено на відповідній секції. Заочна участь не передбачається.

Окрім секційної роботи в рамках конференції плануються також й інші академічні та соціально-розважальні заходи, аби продовжувати обговорення за межами аудиторій й здобути нові знайомства з колегами. Анонси цих заходів будуть розміщуватись на цьому сайті, а також на інших  інформаційних ресурсах конференції.

Слідкуйте за інформацією і долучайтесь до обговорень на сторінках у соціальних мережах.  https://www.facebook.com/philosophed and https://www.vk.com/philosophed

Чекаємо усіх зацікавлених на Philosophed 2014 у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.