Перший парковий пробіг “Академічна миля”

СК «Науковець» НАН України запрошує взяти участь у першому парковому пробізі “Академічна миля” 6 червня 2015 р. Старт 10.00 год, реєстрація з 9.00 год. на території мальовничого Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України (м Дружби народів).

biznes-marafon

Дистанції:

• Миля 1609 м для чоловіків за віковими групами, починаючи з 18 років
  • Миля 1609 м для жінок за віковими групами, починаючи з 18 років

Дитячі забіги

• 1/10 милі (160 м) для дітей віком від 3 до 6 років
  • 1/10 милі (160 м) для дітей віком від 7 до 9 років
  • 1/5 милі (320 м) для дітей віком від 10 до 12 років

Маршрут

1 коло по Липовій та Березовій алеях парку, покриття – асфальт.

Реєстрація

Обов’язково включно до 3 червня на електронну адресу an_blan@mail.ru (Андрій Блануца) указати ПІБ, вік, місце роботи; у день старту підтвердження реєстрації з 8 до 9.45 год. Вартість стартового пакета (стартовий номер, медаль на фініші для тих, хто зареєструвався до 3 червня включно, напої на фініші, участь у лотереї) = 100 грн.; хто зареєструвався 4, 5 та 6 червня – 150 грн. Після отримання реєстраційних даних організатори повідомлять номер картки Приватбанку, на яку потрібно перерахувати оргвнесок. Для працівників НАН України участь безкоштовна. Для дітей участь безкоштовна.

Нагородження

Медаль на фініші і призи для переможців і призерів серед чоловіків і жінок у кожній з вікових категорій: до 30 р.; 30+; 40+; 50+; 60+(по 3 місця у кожній віковій категорії); Медаль на фініші і призи усім учасникам-дітям від партнерів і спонсорів пробігу.

Відповідальність за стан здоров’я під час пробігу бере на себе учасник. За дітей відповідають їхні батьки. Орієнтована кількість учасників – до 300 дорослих і до 150 дітей.

Деталі за тел.: 067-80-33-556 Андрій Блануца, член правління СК «Науковець»