“Травневий з’їзд молодих правознавців”

Запрошуємо взяти участь в І Міжнародній науково-практичній конференції “Травневий з’їзд молодих правознавців”, яка відбудеться 16-18 травня на базі юридичного факультету ДВНЗ “Ужгородський Національний Університет” в м.Ужгород. Тематика конференції ” Гарантії прав людини: проблеми правового забезпечення та шляхи їх вирішення “.

wTD_SaeC_Zo
Конференція буде проходити за європейським форматом: буде сформовано 2 секції; виступати будуть по 5 доповідаючих в кожній (доповіді будуть відібрані шляхом конкурсу серед надісланих робіт); доповідь повинна зайняти 15-20 хв. і стосуватись конкретного напряму в запропонованій темі. Всі інші, хто бажає взяти участь, але надішле лише тези, зможе взяти участь в обговоренні та виступити з цікавим повідомленням щодо своєї статті.
За підсумками конференції буде видано збірник, вручення якого буде проводитись в останній день конференції. Також можлива заочна участь в конференції. В такому випадку збірники надсилатимуться поштою.
Другий день конференції пройде у вигляді лекцій від відомих юристів і науковців у галузі права України, Словаччини, Польщі, Угорщини.
Надсилаю інформ-лист, в якому є детальніша інформація.

Дякую за увагу!

informatsiyny_list-zaproshennya