Ярмарок японських університетів “Освіта в Японії”

Освіта в Японії

15 березня відбудеться ярмарок японських університетів “Освіта в Японії”

4YOkQJyJazw

15 березня 2014 року Українсько-Японський центр НТУУ “КПІ” вчетверте проводить ярмарок японських університетів “Освіта в Японії”. Організатор ярмарку – Українсько-Японський центр Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (КПІ). Цілі заходу:

ознайомлення представників університетів Японії з системою освіти, організації наукових досліджень та з умовами навчання студентів в Україні;
ознайомлення українських студентів, аспірантів, молодих вчених, учнів середніх шкіл України з освітніми програмами університетів Японії та з можливостями отримання освіти в Японії;
налагодження міжуніверситетського співробітництва.

Для участі в ярмарку “Освіта в Японії” в Україну прибудуть представники японських ВНЗ – університету Ойта, університету Цукуба та університету Тохоку.
Українські студенти, аспіранти та старшокласники матимуть можливість 15 березня (субота) з 12:00 до 17:00 години прослухати оглядові лекції професорів японських університетів і отримати індивідуальні консультації щодо навчання в Японії. Відвідувачам буде надано інформацію про грантові програми України та Японії. Окрім того, вітчизняні вчені матимуть на ярмарку змогу налагодити безпосередні контакти з дослідниками з університетів Японії.

Місце проведення – Українсько-Японський центр НТУУ “КПІ” (Науково-технічна бібліотека НТУУ “КПІ”, просп. Перемоги, 37).

Докладніша інформація – на сайті www.uajc.com.ua або за тел.: +380 44 406-81-66 (менеджер Українсько-Японського центру НТУУ “КПІ” Вікторія Мирончук).

http://www.osvita.org.ua/news/76147.html

Освіта в Японії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *