III Всеукраїнська школа договірних зобов’язань

III Всеукраїнська школа договірних зобов’язань

BrhusJ_dOkU

Description:

 

Ми раді запросити Вас до участі у III Всеукраїнській школі договірних зобов’язань.
Договірні зобов’язання є найпоширенішим видом цивільних правовідносин, адже саме за їх допомогою врегульовуються суспільні відносини з виробництва і реалізації продукції, виконання робіт та надання послу. Цільовою аудиторією школи є студенти, які в майбутньому готові пов’язати свою професійну діяльність з цивільним правом і бажають поглибити свої знання у даній сфері. Тематикою буде охоплено якнайширше коло питань – способи забезпечення зобов’язань, виникнення і припинення зобов’язань, визнання договору недійсним, а також окремі види договорів (страхування, позики, комісії, банківського рахунку тощо) та багато іншого.

 

Location: Kharkiv

Start Time: 12 April at 9:00 am

End Time: 13 April at 6:00 pm

 

Раді вам повідомити, що стартує реєстрація на ІІІ Всеукраїнську школу договірних зобов’язань.

Захід включатиме в себе 2 дні, протягом яких учасники матимуть унікальну можливість прослухати серію майстер-класів від найкращих експертів цивільного права, що розкриють актуальні і проблемні питання зобов’язань, які випливають з договорів, задати питання і особисто поспілкуватися з досвідченими фахівцями цивільного права.

Тематикою буде охоплено якнайширше коло питань – способи забезпечення зобов’язань, виникнення і припинення зобов’язань, визнання договору недійсним, а також окремі види договорів (страхування, позики, комісії, банківського рахунку тощо) та багато іншого.

Організатори заходу:
Харківський осередок Ліги студентів Асоціації правників України.

Участь у заході:
До участі запрошуються студенти 1-6 курсів вищих навчальних закладів України, які навчаються за спеціальністю «Правознавство». Основним критерієм відбору учасників буде мотиваційний лист студента.
Кількість місць – 40 учасників. Максимальна кількість учасників з інших міст – 16 осіб. Перевищення ліміту учасників є офіційною підставою для відмови в реєстрації.
Для участі в заході необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://docs.google.com/a/ligauba.org.ua/forms/d/1AhH..

Робочі мови заходу: українська, російська.

duCuvL8C0JoФінансові аспекти:
Для участі у заході учасники сплачують наступні реєстраційні внески:

– 150 грн. для учасників, що є членами Ліги студентів АПУ з м. Харкова (або таких, що не потребують проживання);
– 250 грн. для учасників, що не є членами Ліги студентів АПУ з м.Харкова;
– 200 грн. для учасників з інших міст, що є членами Ліги студентів АПУ;
– 300 грн. для учасників з інших міст, що не є членами Ліги студентів АПУ.

Підтвердженням оплати є скан-копія квитанції про перерахунок коштів, надіслана на електронну адресу: kharkivhead@ligauba.org.ua

Реєстраційний внесок сплачується відповідно до інструкції, яку буде надіслано разом з підтвердженням участі.
Організатори забезпечують учасників харчуванням, проживанням та роздатковими матеріалами. Проїзд учасникам не відшкодовується.

 

III Всеукраїнська школа договірних зобов

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *