IC YESS 2014 запрошує!!!

IC YESS 2014 запрошує!!!

Za7NWI4O2Ag

Запрошуємо до участі в IІI-й Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих учених „ ДЕТЕРМІНАНТИ СУЧАСНОГО РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОЇ НЕСТАБІЛЬНОСТІ”.

Захід відбудеться 24-26 квітня 2014 року, м. Чернівці (Україна) на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Дедлайн подачі матеріалів – 30 березня 2014 року.

Деталі в доданому файлі та на сайті конференції: http://yess.at.ua/

Запрошуємо до участі в IІI-й Міжнародній науково-практичній конференції  студентів, аспірантів та молодих учених  „ ДЕТЕРМІНАНТИ СУЧАСНОГО РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНОЇ НЕСТАБІЛЬНОСТІ”. 

logo1

Захід відбудеться 24-26 квітня 2014 року, м. Чернівці (Україна) на базі  Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. ЧНУ імені Юрія Федьковича — один із найстаріших класичних університетів в Україні. Розташований у величній будівлі сучасних Чернівців – комплексі, спорудженому в 1864-1882 рр. як резиденція буковинських митрополитів за проектом відомого чеського архітектора Йосифа Главки. З 2011 року Університет включено до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

logo2

Цьогоріч в ході роботи конференції плануються: виступи представників влади, бізнесу та провідних науковців краю; проведення круглих столів з фахівцями-практиками та секційних засідань, що будуть проводитись за такими напрямками:

logo6

1. Проблеми,  чинники  та  інструменти  забезпечення  конкурентоспроможності  соціально-економічних систем.

2. Роль фінансів у процесі розвитку соціально-економічних систем в динамічних умовах.

3. Напрямки  та чинники підвищення ефективності зовнішньоекономічного співробітництва країни та регіону.

4. Механізм забезпечення розвитку та ефективності функціонування суб’єктів господарювання в сучасних умовах.

5. Вдосконалення бухгалтерського обліку, економічного аналізу та аудиту в процесі забезпечення економічного розвитку.

6. Проблеми та напрямки розвитку маркетингу в умовах нестабільності соціально-економічних систем.

7. Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.

logo3

До участі у IC YESS-2014 запрошуємо авторів оригінальних (не опублікованих раніше) доповідей, які описують результати досліджень в галузі економіки.  Водночас, учасники конференції мають можливість публікації статей на спеціальних умовах в Науковому віснику Чернівецького університету, серія «Економіка», який внесено до переліку наукових фахових видань України з економіки (Бюлетень ВАК України, № 5, 2010, ст. 10).

logo4

logo5

Документи:

IC YESS 2014 запрошує

IC_YESS_2014_ua(1)

IC_YESS_2014_ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *