І Правнича школа бізнес-права

РЕЄСТРАЦІЮ РОЗПОЧАТО!!! https://docs.google.com/forms/d/1lVoRQ_slsDYy7dVkxCvf5gHpk3NpdZ9JQf8J0Eq4JQY/viewform

WzmGG2KPO3U

Description:

Шановні студенти-правники!

Запрошуємо Вас на цікавий захід – I Правничу школу бізнес-права, яка відбудеться 24 березня 2014 року на базі Київського Національного університету імені Тараса Шевченка.
Індустрія бізнес-права – широко розповсюджене явище у нашому сучасному світі. Кожне велике підприємство, завод, або компанія, як правило, має власний штат правників задля вирішення нагальних правових питань. На жаль, нині студенти не досить широко обізнані у цій сфері права. Це пояснюється відсутністю теоретичних курсів з даної теми у вищих навчальних закладах, певними прихованими деталями в діяльності правників запропонованої сфери права. Ліга студентів Асоціації правників України закликає відкрити деякі таємниці та дізнатися принципи роботи та цікаві випадки у діяльності юристів сфери “бізнес-право”. Долучайся до нашої школи та відчуй себе справжньою “акулою” у сфері бізнес-права!

Формат заходу:

Захід включає в себе 1 день, протягом якого студенти матимуть змогу прослухати серію майстер-класів від провідних юристів, які ознайомлять учасників із теоретичними та практичними питаннями бізнес-права, які на даний час стають особливо актуальними, як на світовій , так і на українській бізнес-арені. Студенти матимуть змогу спілкуватися та задавати питання, отримуючи при цьому пізнавальні відповіді.

Організатори заходу:
Осередок Ліги студентів Асоціації правників України у м. Києві.

Участь у заході:

Вартість участі – 20 грн.(оплата на місці)
До участі у заході запрошуються усі бажаючі студенти 2-6 курсів юридичних факультетів м.Києва. Для участі в заході необхідно заповнити реєстраційну форму:

Координати оргкомітету:

Тетяна Чудік