Актуальні питання державотворення в Україні

“Актуальні питання державотворення в Україні”

_rXIzch40PU

 

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання державотворення в Україні», яка відбудеться на базі юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 23 травня 2014 р. Для участі в конференції необхідно надіслати тези до 20 квітня 2014 року.

До початку роботи конференції планується опублікувати електронний збірник матеріалів конференції. Учасники, які займуть призові місця у відповідних секціях, отримають можливість опублікувати наукову статтю у електронному фаховому виданні «Право і громадянське суспільство».

Детальна інформація – у прикріпленому файлі

conference2014_ukr =))

Актуальні питання державотворення в Україні

 

 

Інформація про Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні питання державотворення в Україні» на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що відбудеться 23 травня 2014 р.

 

Location:

м. Київ, вул. Володимирська, 60

Start Time:

23 May at 9:00 am

 

Для студентів та аспірантів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка обов’язковою умовою для публікації тез у збірнику конференції є апробація доповіді на засіданні відповідного гуртка.
Інформацію про існуючі на факультеті гуртки, організацію їх роботи та найближчі засідання Ви можете знайти в групі http://vk.com/club58125947, а також на сайті юридичного факультету

Link: law.univ.kiev.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *