1215387_html_m1d1ab413

Студентська наукова конференція:

Всеукраїнська науково-практична конференція «Документознавство та інформаційна діяльність: сучасність і перспективи».

Відповідальні: Інститут менеджменту, кафедра ДУСК: Харченко С.В., Збанацька О.М., Боряк Т.Г., Кириленко О.Г.

Дата проведення: 14-15 березня 2013 р.

Для участі в роботі Х Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції потрібно надіслати електронною поштою до організаційного комітету до 13 лютого 2014 року такі документи:

1)    заповнену за зразком заявку;

2)    тези доповіді (статті).

Назва файлу складається з прізвища доповідача із вказівкою для заявки – Заявка, для тез – Тези (стаття).

Наприклад: Яковенко_Заявка.doc, Яковенко_Тези.doc

Тексти рефератів доповідей і виступів необхідно зареєструвати не пізніше 13 лютого 2014 року за адресами: ZbanatskaO@i.ua та mitic007@ukr.net (з поміткою «студентська конференція»).

NAKKKIM_1

Деталі на сайті: http://test.dakkkim.edu.ua/home