Студентська ініціатива

 

Студентська ініціатива

gw4SFmLRdsU

Якщо ви маєте гарний проект, ідею, ініціативу, тоді беріть участь у конкурсі, найкращім студентським проектам студентський парламент допоможе матеріально.

З ініціативи голови студентського парламенту з 03.02.2014 вперше починає свою роботу проект-конкурс  «Студетська ініціатива», в межах якого проекти студентів достойні ім’я нашого університету будуть підтриманні ресурсами, досвідом та  коштами студентського самоврядування.

8NJ4h3atp7g

Проект студентська ініціатива має на меті  активізацію студентського загалу , формуванню у студентів проектного мислення, та підтримку соціальних, культурних, освітніх проектів студентів за рахунок безготівкових коштів виділених на студентське самоврядування. Загальний фонд проекту відповідно до положення розробленого студентським парламентом складає 100 000 гривень.

В межах конкурсу кожен студент\аспірант  КНУ зможе подавати свій проект на розгляд експертної комісії, яку складатимуть представники адміністрації університету, самоврядування, та залучені експерти відповідно до його сфери спрямування .

Студентська ініціатива

Заявки приймаються за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1aH-2CLTpvonkMATBGeodoi5m7w-bN1fj6hAxv4gInmE/viewform

Інформація про найкращі проекти на нашій сторінці в соціальній мережі: http://vk.com/club65792304

Бажаємо успіхів!

Студентська ініціатива

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *