SKILLS ACADEMY

GqNqcBwFYMAzz1bHnA-zWsItcUHBnVf38

Скільки коштує навчання? Безкоштовно

Про проект

SkillsAсademy – новий освітній проект, який дасть вам те, що ви не отримаєте в своїй alma mater:

• додаткові навики комунікації і самопрезентації;
  • здатність вчитися онлайн, не припиняючи відпочивати;
  • цікаву роботу замість «офісного рабства».

В світі бурхливо стартує нова освіта – провідні університети і корпорації запускають онлайн курси. Світ стрімких інновацій потребує постійно вчитися новому, отримувати нові навики і вміння.

Ставайте співтворцями нової освіти.

Знаходьте роботу. Друзів. Проекти. Ідеї.

Нас підтримали провідні компанії. Нас підтримала держава.

Справа за вами.

Тут немає 100-% гарантії, але є 100-% шанс знайти роботу! ;-)

GYSlzvbz0GU

Хто тут?

Ті, хто вчився, шукав, але пока не знайшов цікаву роботу – студенти, випускники ВНЗ і всі молоді спеціалісти, які вірять в себе, готові отримувати додаткові навики, щоб стати успішними.

Ті, хто шукає творчих і ефективних співробітників – спеціалісти HR-відділів, які і раді б взяти на роботу випускника (студента, спеціаліста), але розуміють, що йому треба ще довчитися.

Ті, хто знає, як стати успішним і отримати роботу, – тренери, які навчають SoftSkills.

Ті, хто готовий інвестувати в людей, – великі компанії, венчурні фонди, інвестори, держава.

Як тут все влаштовано?

Обираєш Ціль, проходиш курси, дивишся лекції, здаєш тести, вивчаєш кейси і отримуєш потрібні навички – HR-спеціаліст сам знайде тебе на нашому сайті, вивчивши твої досягнення і профіль.

Як навчатися?

• в телефоні

• на планшеті

• скрізь, де є інтернет

Чому ми, а не інші?

Наше завдання – не тільки навчити тебе необхідним навичкам, але і дати тобі можливість отримати цікаву роботу. Ми даємо безкоштовно те, що не дає жоден ВНЗ.

Ми не залишаємо своїх друзів віч-на-віч з проблемами і труднощами – ми разом з ними проходимо до Цілі.

SKILLS ACADEMY