Open Mobile Hackathon

pEc4zkSY0Dw

«Open Mobile Hackathon KPI»

 

Хакатон — захід, під час якого різні спеціалісти в області розробки програмного забезпечення інтенсивно і згуртовано разом працюють над розв’язанням якоїсь проблеми,або створенням нового додатку чи сервісу.
Зазвичай Хакатони тривають близько доби.

«Open Mobile Hackathon KPI» – перший Хакатон в КПІ, який організовує студентська рада, та є унікальним форматом проведення змагань серед молодих програмістів.

Завданням хакатону є – створення мобільного додатку для ідентифікації особистості, точний функціонал буде викладено, в день проведення заходу, на одній з таких систем, як Android, iOS, Windows Phone.

IDE – що будуть використовуватись для розробки:
– Titanium (iOS/Android)
– Eclipse/Android Studio (тільки для android додатків)
– Xcode (тільки для iOS додатків)
– Xamarin (iOS/Android)
– Any other native for WinMobile devices.
Не буде використовуватись:
– PhoneGap

ZvJnEmfNxBA
Екстремальність умов, окрім тривалості, полягає в тому, що учасникам буде запропоновано, розробити дадаток за використання певної бібліотеки, скоріш за все наперед їм невідомої, до прикладу це може бути:
– openCV
– jaysalvat
– any other library, which is not a hosted service
Однак, точний перелік необхідних бібліотек буде оголошено в день проведення заходу, разом з точним описом додатку, та його функціоналом.

Хакатон буде проводитись у вигляді змагань в командах по 3 чоловіка.
Команди можна формувати, як до заходу, так і безпосередня під час самого змагання, з іншими учасниками, що не мають команд.

Також під час змагань будуть присутні ментори – експерти в галузі програмування, що зможуть надати професійну пораду учасникам.

Переможці отримають цінні призи, крім того усі учасники будуть забезпечені харчуванням на час проведення заходу, а також зможуть прослухати лекції, від провідних спеціалістів в галузі розробки ПЗ.

Кращі учасники зможуть продовжити своє вдосконалення в одній з найперспективніших компаній, в галузі ІТ-технологій – Luxoft.

Детальна програма заходу:
http://vk.com/topic-64615745_29420560

Зареєструватись можна за посиланням:http://u.to/y_rmBQ
УВАГА!!! Будь ласка, детально розпишіть усе, в полі ваш досвід, ці дані будуть мати вагу, при відборі.

 

Реєстрація триває триватиме до 10 лютого.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *