IV Національний Політологічний Конвент МАСПН

Запрошуємо до участі в IV Національному конвенті МАСПН (Україна) студентів, аспірантів, докторантів, наукових співробітників, викладачів та усіх зацікавлених осіб в галузі політології, соціології, філософії, права, державного управління та суміжних дисциплін.

PUwamDOIJkE

ПЛАНУЮТЬСЯ НАСТУПНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ:
• Історія соціально-політичних та правових вчень;
• Політична теорія та методологія;
• Український політичний процес;
• Світова політика та міжнародні відносини;
• Державне управління та публічна політика;
• Філософські проблеми політики, права і моралі
• Соціальні структури та соціальні відносини
• Політичні технології та комунікації
• Круглий стіл «Політологія 2.0. Проблеми та перспективи»

Мови конференції: українська, російська та англійська.

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНВЕНТІ НЕОБХІДНО ДО 7 БЕРЕЗНЯ 2014 р.:
– заповнити заявку на участь у конференції та надіслати тези (зразок і вимоги до оформлення додаються) на електронну скриньку: convent2014@gmail.com
– надіслати відскановану квитанцію про оплату.
* Передбачена заочна форма участі

ОРГАНІЗІЦІЙНИЙ ВНЕСОК
3 типи організаційних внесків:
1. 0 грн. (пільговий) – для членів МАСПН (Україна), які беруть очну участь у Конвенті.
2. 100 грн. – для студентів та аспірантів, які не є членами МАСПН (Україна), але беруть очну участь в конференції
3. 120 грн. – для заочних учасників конференції (збірники будуть надіслані поштою), а також для всіх викладачів, кандидатів та докторів наук в незалежності від форми участі.

(!) Організаційний внесок використовується на часткове покриття витрат, пов’язаних із організацією конференції та опублікуванням збірника тез доповідей учасників конвента.

Як сплатити організаційний внесок:
на факультеті правової політології та соціології НУ ОЮА за адресою: м. Одеса, вул.Піонерська, 2, каб. 706, Блінцовій В. О. або поштовим переказом: 65009, м. Одеса, Блінцовій В. до запитання.

Довідки за телефоном: 093 068 95 03 – Блінцова Вікторія Олегівна
УВАГА!
Усі витрати, що пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, харчування), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок направляючої сторони.

Учасникам, які входять до складу офіційних делегацій осередків МАСПН (не більше трьох осіб), буде надано безкоштовне житло (готель «Мирний»).

ДЕТАЛІ: http://vk.com/konventmaspn2014