IV Міжнародна науково-практична конференція Правове регулювання суспільних відносин в умовах демократизації Української держави

IV Міжнародна науково-практична конференція

26-27 березня 2014 року

Wv-sGSQev58

Напрями роботи конференції:

Секція №1. Національна правова система в умовах формування європейського правового простору.

Секція №2.  Сучасний стан правового забезпечення здійснення й захисту цивільних прав та інтересів.

Секція №3. Правове регулювання надання адміністративних послуг у сучасних умовах.

Секція №4. Боротьба зі злочинністю та розслідування злочинів: законодавче регулювання, теоретичні та практичні проблеми.

Секція №5. Оновлення законодавства про працю в Україні.

Секція №6. Захист права інтелектуальної власності.

Секція №7. Удосконалення системи міжнародних відносин в умовах глобалізації.

Секція №8. Правове регулювання бізнес діяльності: господарські, банківські, конкурентні аспекти та господарське судочинство.

Секція № 9. Вдосконалення законодавства у сфері захисту персональних даних та інформаційно-комунікаційних технологій.

Секція № 10. Управлінські механізми регулювання суспільних відносин.

Мови конференції: українська, російська, англійська.

Шановні викладачі, науковці, аспіранти, студенти та юристи-практики!!!

Для участі у конференції необхідно до 2 березня 2014 року включно за електронною адресою pravo_conference2014@ukr.net надіслати одночасно в електронному варіанті:

1. 1.      заявку на участь в конференції(див. зразок);
  2. 2.      тези доповіді(див. вимоги до оформлення);
  3. 3.      відскановану рецензію наукового керівника (для студентів та курсантів). Рецензія наукового керівника оформлюється у довільній формі. Наявність підпису наукового керівника, завіреного печаткою, обов’язкова.

За результатами конференції буде опубліковано збірник матеріалів.

Отримання оргкомітетом матеріалів для участі у конференції буде підтверджене нашим повідомленням про отримання на вказану Вами електронну адресу. У разі, коли Ви не отримали підтвердження, просимо звертатись до оргкомітету.

Розмір організаційного внеску становить 100 гривень.

Організаційний внесок сплачується після отримання запрошення за реквізитами, вказаними в ньому.

Організаційний внесок включає вартість програмних матеріалів, збірки матеріалів конференції. Збірку матеріалів можна буде отримати на пленарному засіданні конференції, а також в оргкомітеті конференції.

БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО СТОСОВНО УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ: INFORMLIST_na_konferentsiyu_2014