ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція “Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми і перспективи розвитку”

Запрошуємо взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції “Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми і перспективи розвитку” (25-26 лютого 2014 р., м. Переяслав-Хмельницький).

1261143707_mcdbio

За результатами конференції буде сформований електронний збірник матеріалів, що буде розміщений на web-сторінці за адресою: http://rmuphdpu.webnode.com.ua. (розділ «Наукові конференції»). Скачати збірник можна буде через тиждень після закінчення роботи конференції за вищезазначеною адресою.

Робочі мови конференції – українська, російська.

Останній термін надсилання статей – 24 лютого 2014 р. (включно).

Оргкомітет приймає статті об’ємом від 5 до 10 сторінок набраних у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файла з розширенням *.doc, *.docх. Шрифт – Times New Roman, кегель – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, усі поля сторінки – 20 мм. Роботи з графічними рисунками приймаються лише у тому разі, якщо вони подані у форматі JPEG окремим файлом.

Наукові статті надсилаються на електронну адресу: rmuphdpu@ukr.net (тема повідомлення: стаття на конференцію (прізвище автора)).

Для участі в конференції та розміщення статті в електронному збірнику необхідно сплатити оргвнесок у розмірі 60 грн. (в оргвнесок входить оплата за розміщення на сайті, верстка збірника, редагування текстів).

Кошти перераховуються на картку Приватбанку 4405 8850 8229 9642 (одержувач – Кикоть Сергій Миколайович).

Увага! Після здійснення проплати обов’язково зробіть підтвердження, зателефонувавши за номером 093 056 94 96 або надіславши sms-повідомлення за вказаним номером (із зазначенням прізвища учасника конференції).

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ

Перший рядок – назва секції (шрифт – жирний, вирівнювання по лівому краю).

Другий рядок – ім’я та прізвище автора (шрифт – жирний курсив, вирівнювання по правому краю).

Третій рядок – назва міста (шрифт – жирний курсив, вирівнювання по правому краю, вказується в дужках).

Четвертий рядок – назва наукової статті (великими літерами, шрифт – жирний, вирівнювання по центру).

Далі йде текст статті, вирівняний по ширині сторінки з відступом зліва 1,25 см.

Посилання у тексті оформляються у квадратних дужках за зразком [5, с. 27], де перше число означає порядковий номер у списку використаних джерел, друге – номер сторінки.

Список використаних джерел розміщується наприкінці тексту і повинен бути оформлений відповідно до існуючих стандартів бібліографічного опису.

Після основного тексту подаються відомості про автора, що повинні містити наступну інформацію: 1) прізвище, ім’я, по батькові автора; 2) науковий ступінь і вчене звання (за наявності); 3) повна назва вищого навчального закладу, в якому працює або навчається учасник конференції; 4) назва факультету і курс навчання; 5) контактний телефон; 6) електронна адреса. Студентам і аспірантам додатково необхідно надати відомості про наукового керівника (П.І.П., ступінь, звання).

Адреса оргкомітету: 08401, Київська обл. м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30, кім. 203.

Координатор інтернет-конференції – Кикоть Сергій Миколайович (контактні телефони: (097) 625 80 83, (093) 056 94 96).

Деталі стосовно конференції: Informatsiyny_List