Фонд «Відкрий Україну»

Фонд «Відкрий Україну»

top-header-ua

«Відкри́й Украї́ну» англ. Open Ukraine — міжнародний благодійний фонд, заснований у липні 2007-го року з ініціативи Арсенія Яценюка та Збіґнева Джимали для зміцнення та розвитку авторитету України у світі.

Основні завдання Фонду:

  • піднесення міжнародного авторитету та популяризація України за кордоном;
  • сприяння розвиткові міжнародної співпраці з Україною та публічної дипломатії.

Foundation_Open_Ukraine_

Наглядова рада фонду

Діяльність

Видавництво книги «Тарас Шевченко і Я»

На презентації книги

На презентації книги

Спільними зусиллями Фонду Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» та видавництва «Зелений пес» Братів Капранових було видано книгу для дітей «Тарас Шевченко і Я» та презентовано на 18-му Міжнародному книжковому «Форумі видавців у Львові».

Книга «Тарас Шевченко і Я» продовжила серію дитячих детективних розслідувань «12 балів» про видатних людей України, які вплинули на хід державної історії. Завдання серії книжок «12 балів» — підважити усталені стереотипи та сформувати власну думку кожного читача стосовно видатних особистостей.

У книзі діти зможуть дізнатись про біографію та творчий доробок Тараса Шевченка — видатного поета та художника.

Програма «Міжнародний діалог»

Спрямована на посилення міжособистісних контактів, поглиблення розуміння світовою громадськістю тих процесів, які відбуваються в Україні. Ця програма має на меті забезпечити участь держави в європейській дискусії з ключових політичних, соціально-економічних та питань з питань безпеки.

У рамках цієї програми проходять щорічні Київські міжнародні форуми, українські семінари закордоном, культурологічні програми, грантові програми підтримки міжнародних громадських ініціатив. Так, у 2009 році були проведені діалоги «Україна — Північна Америка», «Україна — Росія».

Програма «Міграція сьогодні»

Програма «Міграція сьогодні» покликана сприяти зменшенню відтоку національних трудових та інтелектуальних ресурсів із країни, підвищенню рівня обізнаності українських громадян із проблемами працевлаштування за кордоном, протидії нелегальній трудовій міграції.

Фонд підтримує дослідження, спрямовані на вивчення існуючих тенденцій української трудової міграції, її рушійних факторів, взаємозв’язку з регіональними міграційними процесами. У рамках програми видано збірку «Діти емігрантів про себе».

Культурні горизонти

Фонд сприяє посиленню співпраці між культурним середовищем України й інших європейських країн та інтеграції українського мистецтва у світовий контекст.

У рамках цієї програми фонд надає малі гранти для українських митців. Ці гранти мають допомогти представити свої здобутки усьому світові.

Фонд — організатор стипендії імені Володимира Івасюка, що видається комозиторам, та премії ім. Казимира Малевича.

Співпраця

Фонд співпрацює з:

Офіційний сайт фонду: http://openukraine.org/ua

файл:  Фонд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *