Міжнародна студентська наукова конференція на тему: «Розвиток студентської науки»

logo nudpsu

Шановні студенти та курсанти!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній студентській науковій конференції на тему: «Розвиток студентської науки», яка відбудеться 13 березня 2014 року.

Організатор конференції – Наукове товариство студентів та курсантів Національного університету ДПС України.

289867_html_m44daa719Безымянный2

Для участі у конференції необхідно до 14 лютого 2014 р. надіслати на електронну адресу оргкомітету stud_life2014@ukr.net:

–         заявку на участь у конференції;

–         тези доповіді;

–         скановану квитанцію.

Студенти НУДПСУ мають можливість подати роздрукований варіант заявки на участь, квитанцію та тези доповіді з підписами доповідача і наукового керівника в ауд. № 607 ЦК.

Матеріали вважаються прийнятими, якщо оргкомітет надіслав підтвердження про отримання електронних варіантів заявки, тез доповідей та копії квитанції про оплату.

Деталі стосовно участі у конференції викладені тут:    informatsiyny_list_NTSK_2014

Також ви можете знайти більше інформації на сайті організатора конференції: http://asta.edu.ua/