КНУ та Вікіпедія відтепер партнери

Сьогодні за сприятння НТСА та проректора з наукової роботи Вижви Сергія Андрійовича було підписано МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Громадською організацією «Вікімедіа Україна». Цей договір є офіційним затвердженням Вікіпроекту, що розпочав свою роботу в Університеті, зокрема на факультеті соціології, ще минулого року, та має на меті запровадження для студентів такого виду роботи як написання статей до Вікіпедії замість написання рефератів.

Основними положеннями Меморандуму стали такі:

Університет зобов’язується:

Сприяти поширенню серед викладачів Університету написання статей в українському сегменті Вікіпедії як формі самостійної роботи студентів відповідно до правил Вікіпедії.

Сприяти проведенню тренінгів щодо технічних прийомів та правил створення й редагування статей у Вікіпедії шляхом забезпечення учасників аудиторіями з необхідним оснащенням (проектором, комп’ютерами).

«Вікімедіа Україна» зобов’язується:

Створити спеціальну сторінку у Вікіпедії для координації взаємодії студентів та викладачів Університету зі спільнотою дописувачів Вікіпедії.

Надавати експертну та консультаційну допомогу студентам та викладачам Університету щодо технічних прийомів та правил створення й редагування статей у Вікіпедії.

З повною версіює документу незабаром можна буде ознайомитись на сайті Наукового Товариства: http://ntsa.univ.kiev.ua/

Активісти НТСА планують заохочувати викладачів та студентів брати активну участь у проекті, якісно покращуючи освіту у нашому університеті. Охочі долучитись до проекту та стати інноваторами на власному факультеті або кафедрі можуть звертатись да координатора Вікіпроекту на факультеті соціології Альони Ляшевої (aliona.lyasheva@gmail.com або http://vk.com/id8807357 ).

На фото:

Юрій Пероганич, виконавчий директор «Вікімедіа Україна»

Альона Ляшева, координартор Вікіпроекту на факультеті соціології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *