Прогулянка з динозавром в КНУ!

24 листопада в конференц-залі лабораторного корпусу ННЦ “Інститут біології” (Васильківська, 98) відбулась науково-популярна подія “Прогулянка з динозавром в КНУ!”.

Організаторами виступили зоологічний гурток КНУ та НТСА геологічного факультету КНУ. Головною темою вечера стало ознайомлення із особливостями будови скелету динозаврів на прикладі справжнього скелету динозавра Psittacosaurus. Крім біологів та геологів були присутні представники інших факультетів. Також для порівняльної анатомії були надані хребці інших класів тварин. Великий інтерес викликав 13-кілограмовий хребець кита базилозавра в перекладі «царський ящір»).

Тим, хто вважав, що він зроблений з пап’є-маше, була надана можливість переверити здогадку своїми м’язами!-)