Перший день роботи конференції “Електронний уряд”

5 грудня 2011 року, розпочала свою роботу Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Електронний уряд в Україні: основи та перспективи впровадження», організована Науковим товариством студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Урочисте відкриття конференції проходило в будівлі Комітетів Верховної Ради, в ньому взяло участь більше 50 осіб. З вітальними словами перед учасниками виступили: голова НТСА КНУ, члени оргкомітету конференції, представники громадських організацій, почесний гість – Народний депутат України.

В ході обговорення було вказано, що електронний уряд – це важливий крок в напрямку подолання корупції в державі. Учасники дискусії відзначили, що на законодавчому рівні питання електронного уряду вже вирішене. На практиці ж існують діючі електронні сторінки-представництва державних органів влади чи конкретних чиновників, а існують сторінки, що реально не функціонують і не дають результатів.

«Саме від вас, молодого покоління, залежить реформування існуючої системи. Подавайте свої пропозиції – щодо внесення змін до Рішення Кабінету Міністрів, Закони України з даного питання, або ж з проблеми, яка хвилює вас», – закликав Народний депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *