СПРИЯННЯ УЧАСТІ ТА ПРЕДСТАВНИЦТВА ЖІНОК У ПОЛІТИЦІ

Всеукраїнська громадська організація “Інститут демократії та соціальних процесів” у співпраці з Центральною та Східною Мережею з гендерних питань (Будапешт-Любляна-Таллінн) мають честь запросити Вас на Форум СПРИЯННЯ УЧАСТІ та ПРЕДСТАВНИЦТВА ЖІНОК у ПОЛІТИЦІ, який відбудеться 12 листопада 2011 року у готелі конференц-залі готелю «Хрещатик» з 10.00 до 16.00.

Паритетна коаліція в Україні: втілення в життя принципів гендерної рівності та недискримінації, шляхом активізації дій прогресивних, активних жінок у політичному та суспільному житті, особливо в процесі прийняття рішень в Україні.

Метою проведення ФОРУМУ є наближення до стандартів гендерної та суспільної рівності, аохочення та сприяння активної участі жінок у політичних процесах в цілому; на рівні прийняття політичних і соціально-економічних рішень, а також в управлінні ресурсами; крім того: підвищення ефективності діяльності партій та громадянського суспільства з метою поліпшення політичного, соціально-економічного, культурного становища жінок в Україні.Організація лобістської мережі на підтримку суспільно-активних жінок, шляхом консолідації зусиль неурядових жіночих організацій, дослідників – “гендеристів”, жінок-політиків.

Основні теми дискусії та обмін найкращими практиками:

  • “Нарощування потенціалу жіночих НГО”;
  • “Електоральна роль жінок під час проведення кампаній: чому жінки не голосують за жінок?”;
  • “Квоти у виборчих списках партій в Україні: санкції та штрафи”;
  • “Як українська паритетна коаліція може підтримати жінок-кандидатів на парламентських виборах в Україні 2012 року?”;
  • “Жіноче lobby – успіх чи поразка?”.

 

ФОРУМ обіцяє бути інтелектуально цікавим і креативним. Це унікальна нагода для продуктивної дискусії, а також попрацювати і вималювати чітку стратегію і план дій, де кожен зможе обрати свою “гендерну” частину відповідальності.

Орієнтовна кількість учасників Форуму: 30 осіб.

Участь безкоштовна

Контактна особа: Катерина Везєлєва

vezeleva@mail.ru

067 446 57 93

Для того, щоб прийняти участь – зареєструйтесь у формі!

ДЕДЛАЙН РЕЄСТРАЦІЇ – 11.11.2011 – 18:00

Увага! Кількість учасників досягла ліміту! Реєстрацію закрито.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *