Мішель Терещенко в Києво-Могилянській академії

Чи знаєте Ви хто був ініціатором Музею західного та східного мистецтва, Музею російського мистецтва, Національного музею образотворчого мистецтва? Чи знаєте Ви хто надав фінансову підтримку авіаконструктору Ігорю Сікорському на створення найбільшого у світі літак початку ХХ століття «Ілля Муромець»? Чи знаєте Ви хто був меценатом заснування лікарні Охматдит у Києві?

Ці та багато інших речей було зроблено з допомогою сім’ї Терещенків – відомих на всю Європу цукрових магнатів, фінансистів і меценатів, змушених у 1917 році емігрувати за кордон. Нащадок цієї славетної династії Мішель Терещенко – громадянин Франції, але живе зараз в Україні. Шість років тому він повернувся на Батьківщину своїх предків і продовжує тут сімейні традиції підприємництва та благодійності.

17-ого листопада о 17:30 Мішель Терещенко завітає в 201-у аудиторію 6-ого корпусу Києво-Могилянської академії за адресою вул. Волоська 10, щоб поділитись своїми враженнями від України, розказати про життя своїх предків та поділитись своїм баченням бізнес-перспектив в Україні. Крім того, він також презентує свою книгу «ПЕРШИЙ ОЛІГАРХ» про невідоме життя свого діда Михайла Івановича Терещенка.

Реєстрація обов’язковаза посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *