«Молоді науковці – географічній науці»

17 та 18 листопада на географічному факультеті пройде конференція «Молоді науковці – географічній науці». На ній будуть учасники з України та з-за кордону. Молоді науковці представлять результати своїх досліджень, які корисно і цікаво послухати. В рамках цієї події буде проведено багато цікавих заходів, на які запрошуються усі бажаючи.

17 листопада після урочистої частина пройде робота по таким секціям: «Гідрометеорологія», «Картографія та ГІС», «Фізична географія», «Суспільно-географічні дослідження», «Туризмознавство та рекреаційна географія». Ввечері після секційних доповідей для всіх учасників буде влаштований вечір знайомств.

18 листопада буде продовжена робота секцій та підбиття підсумків роботи. Після цього буде проведена гра «Що? Де? Коли?», в якій приймуть участь не тільки студенти географічного факультету, а й гості конференції. Також будуть проведені цікаві дискусії та круглі столи, на яких буде зачеплена надзвичайно актуальна проблематика сучасної географічної науки. Ввечері на всіх чекатиме незабутня екскурсія по вечірньому Києву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *