Міжнародна студентська олімпіада із прикладної економіки

Київська Школа Економіки (KSE) запрошує студентів взяти участь у Міжнародній студентській олімпіаді із прикладної економіки. Мета олімпіади – створити платформу для пошуку талановитих студентів та надати їм можливість проявити себе у наукових змаганнях. Олімпіада KSE проходить у два етапи. На першому етапі (листопад 2011 року) студенти будуть змагатися за перші три місця у своєму місті. Другий (фінальний) тур буде проведено у Києві (у січні-лютому 2012 року).

Київська Школа Економіки (KSE) запрошує студентів взяти участь у Міжнародній студентській олімпіаді із прикладної економіки.

Що таке Міжнародна студентська олімпіада KSE із прикладної економіки?

 

Мета Міжнародної студентської олімпіади KSE – створити платформу для пошуку талановитих студентів та надати їм можливість проявити себе у наукових змаганнях.

Олімпіада KSE проходить у два етапи. На першому етапі (листопад 2011 року)студенти будуть змагатися за перші три місця у своєму місті. Другий (фінальний) тур буде проведено у Києві (у січні-лютому 2012 року).

Завдання Олімпіади складатимуться із запитань з декількома варіантами відповідей (тести). Завдання полягатимуть у використанні економічних знань для аналізу різноманітних економічних аспектів діяльності споживачів, виробників та органів державного управління.

Де і коли відбудеться Олімпіада KSE?

Перший тур Олімпіади відбудеться у жовтні-листопаді 2011 року у таких містах України та Білорусі:

  • Львів – 4 листопада, 16.00-18.00
  • Дніпропетровськ – 10 листопада, 16.00-18.00
  • Одеса – 11 листопада, 16.00-18.00
  • Мінськ – 11 листопада, 16.00-18.00
  • Харків – 11 листопада, 16.00-18.00
  • Донецьк – 18 листопада, 16.00-18.00
  • Київ – 25 листопада, 16.00-18.00

Будь ласка, регулярно перевіряйте сайт  для отримання інформації про точне місце проведення Олімпіади в кожному місті та можливі зміни у розкладі.

Хто може взяти участь у Міжнародній студентській олімпіаді KSE?

Студенти будь-яких спеціальностей, що цікавляться сучасною економічною теорією та її використанням для аналізу реальних економічних ситуацій.

 

Яка робоча мова Олімпіади KSE?

Робоча мова Олімпіади – українська (для учасників з України) та російська (для учасників з Білорусі та Молдови).

Як будуть обиратися переможці Міжнародної студентської олімпіади KSE?

Вибір переможців у першому та другому турах базуватиметься на балах, отриманих за виконання завдань Олімпіади. У разі необхідності, заключне рішення належатиме журі з професорів KSE (перелік професорів KSE ви можете знайти на сайті).

Що очікує переможців Олімпіади KSE?

Переможці першого туру Олімпіади KSE із прикладної економіки (переможцями першого туру вважатимуться учасники із трьома найкращими результатами у регіоні, за умови що вони надали правильну відповідь принаймні на 50% тестових запитань) будуть запрошені до Києва у січні-лютому 2012 року для участі у другому турі Олімпіади. KSE надасть переможцям першого регіонального туру обмежену кількість грантів на покриття витрат на подорож до Києва. Гранти розподілятимуться на конкурсних умовах виключно серед студентів старших курсів (4-5 курсів). Точна дата проведення другого туру Олімпіади буде оголошена пізніше.

Переможці фінального туру отримають такі грошові винагороди:

1-е місце – $300

2-е місце – $200

3-е місце – $100

Що потрібно зробити, щоб взяти участь у Олімпіаді KSE?

Для участі в Олімпіаді KSE усі зацікавлені студенти повинні зареєструватися онлайн принаймні за кілька днів до дня проведення Олімпіади. Напередодні Олімпіади всі зареєстровані студенти отримають запрошення на участь в Олімпіаді на електронну пошту з інформацією щодо точного місця проведення Олімпіади.

Якщо ви маєте запитання або вам необхідна додаткова інформація щодо Олімпіади KSE, будь ласка, звоніть  044-492 8012       (119) або пишіть  на vshum@kse.org.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *